friZ

Shitet nga: edmond 02 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendie te regult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim