frigorifer

Shitet nga: liridon 27 Sht 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigorifern posedo frigorifer eshte posh frigorifer lart friz eshte ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim