frigorifer

Shitet nga: edmond 25 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendie te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim