frigorifer

Shitet nga: edmond 03 Mar 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendie te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim