me xham friZ

Shitet nga: edmond 06 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim