shes 2 motorra te druve nga italia me rrym te ri

Shitet nga: npt fati suharek 13 Qer 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes 2motorra te druve nga italia jan me rrym te pa perdour 044\049 824 147-044678756


viber 049824147


Lokali jon gjindet
NE FSHATIN, PEQAN I'MADH, ICILI NDODHET AFER SUHAREKS 2.7KMNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim