shes fleksin eri italjan Valeks viber 049824147

Shitet nga: npt fati suharek 13 Qer 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes fleksin eri Italian iri ne paket esht ky ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim