Furre per pjekje te picave

Shitet nga: Haxhi 07 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
te ardhura nga gjermanija ne gjendje te mire dhe te mirmbajtura shume qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim