Oxhak per pjekje mishl

Shitet nga: Hagji 20 Jan 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
ogjak pjekjes mishit ,quftev ,sugjukit etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim