Shes furren montus viber 049824147

Shitet nga: npt fati suharek 13 Qer 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes furren montuse - ne gjendje te rregull asht ky ne foto 044-678756 044\049 824 147

viber 049824147


LOKALI JON GJINDET NE FSHATIN, PEQAN I'MADH, ICILI NDODHET AFER SUHAREKS 2.7KM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim