Shporet me GAS per restorante rosfai

Shitet nga: Remzi 27 Shk 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet i ri me GAS per restorante rosfai me dimenzione 75-75 ... 4 pllaka per zierje dhe fura per pizza me dimenzion 60-50 te gjitha me GAS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim