Shporet me furre elektrike

Shitet nga: Vali 11 Gsh 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin elektrik me rryme elektrike dhe gaz, dy pllaka me rryme ,dy pllaka me gaz,ndersa furra me rryme. Shporeti eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim