Shporet me gjam montus

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Npt fati suharek 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin m3 pllak montus me gjam ne gjendje te rregull 044-049824147 viber +37744152953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim