Shpuret elektrik Privileg

Shitet nga: Toni 19 Sht 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet elektrik i ardhur prej gjermanies asht shum i rujtur shihet edhe ne foto meni qmim te volitqem ju mir presim viber +37745554941
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim