Frigorifer komplet pa friz

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N p t fati 19 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Bosch
Frigorifer komplet pa friz esht vem ftoft man ne gjendje te rregull
Viber +38649824147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim