Lavatriqe "BEKO" shum pak e perdorur

Shitet nga: kadri 02 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqja ne fjale eshte shum pak e perdorur me pak se nje vit, ka garancion edhe nje vit.
eshte e firmes "BEKO" 6 kg me 1000 rrotullime ne min.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim