Lavatriqe beko gjendje shum te mir

Shitet nga: Xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   170 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe beko ne gjendje te mir edhe e rujtne shum shihet ne foto ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim