Lavatriqe beko thuajse e re

Shitet nga: Xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe beko thuajse e re shihet edhe ne foto muni me pervu edhe vet ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim