Lavatriqe previleg

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Npt fati 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavtriqe pervileg gjerman shum e rujtne Lokali jon do te hapet me 03 11 2015 icilu gjindet ne rrugen e reshtanit ne suharek perball servisit vllezrit bytyqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim