Makina te perdorne me servis te garantum

Shitet nga: Milazim 02 Maj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes rrobalerse-terse, pastaj kemi shporeta elektrik dhe shume sende tjera elektrike siq shihen ne foto. Kemi edhe maqina tjera si vegla pune, si psh. Fleksa, bohrmashina,hilta, sharra etj. Te gjitha maqinat jane ne gjendje te rregullt.

Mund te na Gjeni ne lokalin "ELEKTRO-SERVIS ZIMI" rruga Skenderbeu, Te Plepat ne Therande.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim