Shesim Lavatriqe dhe Friza nga Jasht

Shitet nga: Ragip 15 Dhj 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shesim Lavatriqe dhe Friza nga jasht Te ardhur nga zvicrra 4deri ne 8kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim