shes frigoriferin iri me 2 pjes viber 044152593

Shitet nga: npt fati suharek 27 Gsh 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes frigoriferin eri 3vjet garancjon nalt ngrin posht ft of Lokali gjindet NE FSHATIN, PEQAN I'MADH, ICILI NDODHET AFER SUHAREKS 2.7KM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim