shes paisjet per nje banjo komplet

Shitet nga: Arlind 26 Tet 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shqes lavatriqen e perdorur ka problem me programim ,Bojlerin,lavamanin dhe koriten per tush...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim