shes skaren gjermane viber 049824147

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: npt fati suharek 13 Qer 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes skaren me rrym eardhur nga gjermania

viber 04982414 LOKALI JON GJINDET NE FSHATIN, PEQAN I'MADH, ICILI NDODHET AFER SUHAREKS 2.7KM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim