shes tostjerin Ecolux viber 049824147

Shitet nga: npt fati suharek 12 Krr 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Tostjer Italian iri ne paket 044\049824147 044678756


viber 049824147


Lokali jon gjindet NE FSHATIN, PEQAN I'MADH, ICILI NDODHET AFER SUHAREKS 2.7KM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim