Klim per shtepi apo lokale

Shitet nga: loni 28 Krr 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet klima esht ne gjendje te mir shum pak e përdorur ee ardhur nga jasht munges e ka digitronin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim