Klima 2 zonale

Shitet nga: blerim 23 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet klima e ardhura nga zvicrra ne gjendje te rregullt klima eshte shum pak e perdorur eshte 2 zonale me mundesi klimatizimi dy dhoma me nje her posedon dy dirigjues ( dikutrona ) per ndryshim te temperatures klima eshte e pershtatshme per hotele restaorante salla dasmash ose ndonje objekt te madh per me shum na telefononi ne nr 049 24 24 76
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim