TERMO

Shitet nga: TERMO Dje 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Elind
Shiten 2 termo 3.5 kw, posedojnë edhe rrotat, çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim