Pompa per nxemje

Shitet nga: Shpetimi 21 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet pompa per nxemje qendrore e pa perdorne 049 156 616 ose 044 156 616 70euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim