Shporet per ngrohje

Shitet nga: Leotrim 03 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporeti gjendet ne Zwicerr nese jeni te interesuar Vjen per nje jav, punon me vaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim