kalldaja ne naft

Shitet nga: shpetim 27 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kalldaja ne naft 049 156 616 ose 044 156 616 suharek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim