nxemje me ulje/ disel

Shitet nga: afrim 09 Jan 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
nxemje qendrore me nafte /ulje firmes VIESMANN me te gjitha paisjet 2x pompa te ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim