trup ngrohs kushin hidro 27 ke

Shitet nga: sedati 18 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
27 kw kallda kuzhine
i perdorur 3 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim