Bolier

Shitet nga: Blerimi 13 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Të tjera
Shitet bolieri qe punon me nxemje qendrore dhe me rrym eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim