Komplet pajisjesh nga teknika e bardhe per familje

Shitet nga: Bekim 06 Sht 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Të tjera
Shes te gjitha pajsijet nga teknika e bardhe dhe inventar, ku perfshihen:

- Frigoriferi (gorenje)
- Enelarese (beko)
- Lavatriqe (gorenje)
- Tharese rrobash
- Bojler 80 lit.
- Shporet elektrik
- Trapezari me 4 karrige
- Tavoline per dhome te dites
- Kuzhine pjesa e siperme
- Komode per TV
- Televizor
- 2 kauqa
- Dollap I madh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim