Punime artizanati shqipetare

Shitet nga: Punime tradicionale shqipetare 17 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Piktura të vjetra,Lahut,Qifteli dhe punime artizanati te vjetra...

per me shum vizitoni:https://www.facebook.com/sofing.souvenire
VESHE,KOSTUM,TRADICIONAL,TRADICIONAL,KOMTARE,VESHE,QIRA,ATIKE,TE VJETRA,MOTIVE,FLAMUR,FLAMUJ,SHQIPONJE,QIFTELI,SHARKI,KUQ,ZI,SHIPONJE,HART,KOSOVA,KOMB,JELEK,QILIM,KANAC,FUSTAN,SHAMIA,MAQIN,ETNIKE,E VJETER,E MOQME,RRETH, QAFORE,QYLYM,QILIM,SHIRITA, TE VOGLA,TE MDHA,VJEQARE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim