Korg pa1X

Shitet nga: Vullnet Makica 16 Pri 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Therandë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sinti pa1X është shum I rujturë
I ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim