Korg pa600

Shitet nga: Vullnet Makica 22 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa600 I Ardhur nga Gjermania
I ri
bejm edhe nderrim me një mikset per studio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim