Korg m3 dhe Korg Prophecy

Shitet nga: Xheni 12 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Therandë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Shes Korg m3 Modulin i cili esht i ardhur nga gjermania
osht ne gjendje trregullt ka ngjyra i kompletun i pergaditen osht.. per dasem ram memory ka 64 MB
.....................................................................................
Si dhe Korg prophecy bashk me modul vjen osht gjendje te mir i rujten shum osht profesi pranoj ndrrim vetem ..korg triton extrem me moss board fotot jan oreginale kush ka interes let lajmrohet ne viber ..ju flm +38649-285-520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim