Bufer Bass 680w

Shitet nga: flor 10 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Therandë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes subwoofer 680w shum ı mır , esht shum pak ı perdorun qmımı ı pa dıskutushem baj ndrrım edhe me ndonje gje qe me ofronı . vajber +38649731756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim