Dynacord pfe 200 3 sistem

Shitet nga: Dyncord 12 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Therandë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dynacord pfe 200.3sistemsh 2 cop ne gjendje te mir teknike viber 044254285
Arsyja shitjes nuk me hin ne pun
Testohet ne qdo menyr te mundshme
Vrejte:vetem serioz nuk kthej sms flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim