Studio

Shitet nga: Labi 06 Sht 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 EUR

Komuna: Therandë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Studio muzikore me qip e re 1 jav e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim