efekt , kompresor , equalizer

Shitet nga: zymer 11 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet compresori , equalizer dhe efekt
Tr triat jan ngjendje trregullt dhe punojn pa problem muni edhe mi provu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim