shiten sllevat

Shitet nga: zymer shala 08 Sht 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Therandë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten 3 slleva Stage Line me nga 2800 W
Te gjith sllevat kan crossover dhe digjital
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim