Instrumente muzikore

Shitet nga: Labi 10 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Instrumente : Të tjera
SHITEN!!!!! 2 Basbina HK, 4 Dynacord 3 sistemsh, 2 satelita HK, 2 satelita THE BOX, 1 Mikset dynacord 1000W, 1 sllev BERINZHER 2500W dhe 1 sllev 1200W
çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim