PitBull-esh Red Nose

Shitet nga: Faton 16 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Pitbull-esh e gjakut te paster Red Nose.
1 her ka pjell klysh ne kombinim me Pigon ( www.facebook.com/PitBullPigo ) , i ka ber 6 klysh te gjith meshkuj.
Arsya e shitjes eshte pershkak te ngrordhjes se Pigos dhe tani po i rrisim super klyshet e kesaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim