Klysh-Deltare Ilire

Shitet nga: XXx 02 Nën 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Klyshi eshte rac e paster e Deltarit Ilir eshte me Pedigre dhe ka fillu me tregu shenja te mira si nje rac qe njihet per karakter te fort.
Prinderit e keti klyshi po ashtu jane gjak i paster dhe me pedigre. Ne foto shihet edhe Baba i klyshit
Klyshi eshte after 5 muajsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim