Malinois Belgian mashkull

Shitet nga: Granit 12 Sht 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qenii i races paster Malinois Belgian gjinia mashkullore mosha e qenit asht 1 vit e 1 muj asht shum i mir per familje dhee agresiv ndaj te pa njohurve osht dhe i ngushem per ma shum kontakt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim