Pastori Gjerman

Shitet nga: XXXXXXX 25 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pastori gjerman shum i bukur dhe i ngueshem.Fotot jan origjinale . Pres blerss serioz. Numer te telefonit nuk kam por mund te me shkruani ne facebook Jetmir JG.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim