PitBull femr

Shitet nga: Faton Asllani 22 Sht 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitën këlyshët, 1 femër (tigri) dhe 1 mashkull (zi e bardh).
Mosha (në këtë moment): 1.5 muj.
Gjaku (Prindërit):
-Pitbullesha quhet EMMA, osht gjak i paster Red Nose, e ardhur nga Shqiperia me pedigre, klysh të kësaj pitbulleshe jan edhe Pigo jr dhe super pitbullat e tjerë.
-Mashkulli quhet "JJ" osht i gjakut Blue Nose, me pedigre dhe gjak shum i mir.
Kombinimi Red Nose me Blue Nose ka fillu te bëhet në të gjithë boten, sepse kelyshet dalin me vitit më të mira nga të dy racat.
Numri i limituar (nga 7 tani vetem 2 për shitje). Për më shumë na kontakroni në tel. 049148805.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim